Laravel arendus

Laravel on laialdaselt kasutatud ja paindlik PHP raamistik, mis on sobilik erineva mastaabiga veebirakenduste loomiseks.

Loe lähemalt

Kiire ülevaade

Laravel on vabavaraline ja arendajate poolt laialdaselt toetatud populaarseim PHP koodiraamistik, mida kasutatakse primaarselt veebirakenduste ja API-liideste loomiseks. See annab arendajatele ette erinevad tööriistad ja juhised, et arendamine oleks kiirem ja efektiivsem. Kui koodikirjutamisel lähtutakse Laraveli soovitustest ja ettenähtud praktikast, valmib koodibaas mis on lihtsasti skaleeritav, turvaline ning mida on teisel arendajal võimalik hõlpsasti ka üle võtta.

See on sobilik lahendus nii väiksemate kui keerulisemate rakenduste loomiseks, näiteks mahukamad ja funktsionaalsemad veebilehed, e-kaubanduse platvormid, broneeringusüsteemid, SaaS-rakendused, API-liidesed, integratsioonid süsteemide vahel, halduspaneelid, maksesüsteemid jne. Samuti on Laravel sobilik lahendus mobiilirakenduste back-end loogika ülesehitamiseks.

Kuigi Laravel on primaarselt back-end raamistik (st. mis toimub "telgitagustes"), siis on mõeldud ka front-end'i peale (st. "mida näeb lõppkasutaja"). Väiksemate ja lihtsamate projektide puhul kasutame Laravel Livewire ning Alpine.js kooslust. Keerulisemate rakenduste puhul lahendame front-end'i kasutades täielikult Vue.js raamistikku.

Mõned meie Laravel baasil arendatud projektid:

Ka meie pakutavad UpScale ja xConnect lahendused on suures jaos arendatud Laravel baasil.

Võtan ühendust

Korduma kippuvad küsimused

1. Kas saate aidata ka olemasoleva projekti edasiarendusel?

Sõltub projektist - peamiselt sellest, kas (1) eelmine arendaja on koodi piisavalt dokumenteerinud, (2) on arendatud lähtudes Laraveli arenduspraktikast ning (3) koodibaasi suurusest ja keerukusest.

Võime Sinu olemasolevale koodibaasile pilgu peale heita ning anda enda arvamuse. Võta meiega ühendust.

2. Kuidas käib teie töö hinnastamine?

Väiksemate ja lihtsamate projektide puhul anname üldiselt fikseeritud hinna või hinnavahemiku, kui töö sisend on piisavalt konkreetne ja arusaadav.

Keskmiste ja suuremate projektide puhul eelistame töötada tunnipõhise hinnastamise alusel, kuna tihtipeale on keeruline hinnata kõikide tööetappide täpset ajakulu enne töö alustamist. Küll aga anname orienteeruvad hinnangud etapipõhiselt ning enamikel juhtudel jääb reaalne ajakulu ka antud ajahinnangute piiresse.

Arusaadav, et eelarvestamine on eelkõige suuremate projektide puhul oluline. Seetõttu üritame küsida õigeid küsimusi, et estimatsiooni loomine oleks võimalikult täpne, ning palume ka teil valmistada ette võimalikult täpne sisend.

3. Kuidas on lahendatud disainitööd?

Tihtipeale on kliendikesksetel rakendustel tarvis luua ka visuaalselt ilus kujundus või kasutajaliides. Kuigi keskendume peamiselt arendustöödele, siis meie meeskonnas töötab projektipõhiselt ka UI/UX disainer, keda vajadusel projektidesse kaasame.

Kui teil on aga endal olemas disainer või partner, kes vastutab disaini eest, siis sobib meile ka see lahendus.

4. Kas arendate teistes raamistikes või programeerimiskeeltes?

Meie eesmärk ei ole olla ekspert kõiges (isegi, kui see oleks võimalik). Keskendume sellele, milles oleme head ning üritame seda teha võimalikult hästi.

Saame aidata, kui projekt hõlmab: PHP / Laravel / Livewire / Vue.js / Alpine.js / Javascript / jQuery.

Kõikide muude programmeerimiskeelte (Java, Python, C++ jm.) ning raamistike (nt. React, Flutter) puhul saame soovitada teisi ettevõtteid, kes nendega igapäevaselt tegelevad.

Kui Sinu projekt hõlmab või vajab laiemat stack'i, siis saame võtta enda vastutada ka ainult Laraveli/back-end osa. Sellise ülesehitusega on valminud meil mitmed projektid - näiteks erinevad iOS/Android mobiilirakendused on arendatud Flutter baasil teise ettevõtte poolt, kuid meie poolt arendatud rakenduse arhitektuur, andmebaasiloogika ja kõik muu.

Helista või saada päring

Kirjuta meile, kui Sul on mõne meie pakutava teenuse või lahenduse kohta lisaküsimusi.
Seame paika esmase arutelu ja liigume sealt edasi.

Marten Vaino
Projektijuht